Hledáte nejlevnější půjčovnu dodávek pro odvoz rozměrného nákladu ve Vsetíně? Pak se obraťte na nás, adresa naší provozovny je:
RentCAR Otrokovice, Zámostí 1783, Otrokovice, 76502.

Jsme moderní půjčovna dodávek

Potřebujete si půjčit dodávku na přepravu rozměrného nákladu, přestěhovat byt nebo odvést zboží svým zákazníkům? Ať už jste fyzická nebo právnická osoba, půjčíme vám dodávku na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu. Svým klientům nabízíme nejvýhodnější krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek v okolí.

 

Půjčovna dodávek Vsetín nabízí kvalitní vozy

Naše půjčovna dodávek Vsetín pronajímá svým zákazníkům výhradně moderní, prověřené a pravidelně servisované vozy. Všechny nabízené dodávky disponují vlastní dálniční známkou pro české dálnice, vybaveni jsou GPS navigací s pravidelně aktualizovanými mapami celé Evropy, na cestách vás jistí nonstop asistenční služba a výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Pro zodpovědné řidiče jsme schopni zajistit i havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí.

Proč si vybrat naší půjčovnu dodávek Vsetín

  • naše půjčovna dodávek nabízí prověřené vozy převážně značky Ford Transit
  • dodávky pravidelně servisujeme
  • využít můžete službu půjčení dodávky s řidičem
  • k dodávkám půjčujeme GPS navigaci i stěhovací techniku
  • na cestách vás jistí non-stop asistenční služba
  • máme nejvýhodnější havarijní pojištění
  • zajišťujeme havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí

Objednejte si dodávku v naší nejlevnější půjčovně dodávek Vsetín

Všechny ceny za pronájem dodávek najdete na našich internetových stránkách. Dodávku půjčujeme od 450,- Korun. Nabízíme také možnost dlouhodobého pronájmu za nejnižší ceny v okolí, nebo operativní leasing šitý na míru vašim potřebám. Objednejte si dodávku právě nyní, prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo se na nás obraťte telefonicky a náš specialista vám pomůže vybrat nejlepší dodávku pro vaše účely.