Pronajměte si dodávku Ford Transit v naší půjčovně dodávek Uherské Hradiště. Nabízíme spolehlivé užitkové vozy na krátkodobý i dlouhodobý pronájem za nejlepší ceny.

Půjčovna dodávek Uherské Hradiště

Nacházíte se právě v Uherském Hradišti s velkým nákladem, který se vám nevejde do osobního vozu? Zavolejte si do naší půjčovny dodávek  pro půjčení dodávky. Specializujeme se na krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek. U nás neřešíme, jestli si půjčíte dodávku na několik hodin nebo na několik dní či týdnu v měsíci. Proto i podnikatelé či firmy využívají naše dodávky k podnikání i k osobním účelům. Naše půjčovna se nachází v Otrokovicích a jsme jen několik kilometrů od vás. A nabídneme vám nejvýhodnější pronájem dodávek s mnoha nadstandardními službami v ceně.

Naše půjčovna dodávek Uherské Hradiště disponuje vlastními dodávkami značky Ford Transit, které nabízíme od počtu míst k sezení, nosnosti nebo velikosti nákladního prostoru. Dodávky pravidelně kontrolujeme, servisujeme, obouváme do kvalitních pneumatik a důkladně čistíme po každém půjčení. S námi máte naprostou jistotu, že dodávku, kterou jste si pronajali, je v perfektním stavu, navíc reprezentativní.

Půjčovna dodávek Uherské Hradiště je transparentní

Chcete se dozvědět, kolik stojí pronájem dodávky na den nebo vás zajímá dlouhodobý pronájem či operativní leasing? Podrobné technické informace o jednotlivých dodávkách naleznete na našich internetových stránkách, stejně tak jsou zde uvedeny i ceny. Nevíte si rady s výběrem v hodné dodávky pro vaše potřeby? Obraťte se na náš odborný personál, který vám pomůže vybrat nejlepší dodávku pro vás!

Půjčovna dodávek Uherské Hradiště s nadstandardními službami

Půjčovna dodávek Uherské Hradiště nabízí svým zákazníkům spoustu důležitých služeb, které zpříjemní i dlouhé cestování. Ať už jedete po městě nebo se chystáte na delší trasy, určitě se vám bude hodit GPS navigace s nejnovějšími mapami celé Evropy, dálniční známka pro české dálnice, non-stop asistenční služba a nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí v ceně pronájmu.

Proč využít naší půjčovnu dodávek Uherské Hradiště

  • nabízíme půjčení dodávek v Uherské Hradiště za nejlepší ceny
  • vozy půjčujeme na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • ke každé dodávce půjčujeme manipulační techniku
  • pronajímáme dodávky spolu s řidičem
  • naše dodávky jsou vybaveny dálniční známkou a GPS navigací
  • dodávky jistí nonstop asistenční služba a výhodné havarijní pojištění

Půjčovna dodávek Uherské Hradiště s mnoha službami v ceně

Jsme půjčovna dodávek Uherské Hradiště a působíme na trhu již několik let. Díky svým dlouholetým zkušenostem nabízíme svým zákazníkům služby, které opravdu k využití našich dodávek potřebují. Ulehčíme vám práci s manipulací těžkých břemen půjčením transparentních popruhů a stěhovacím rudlíkem. Každá dodávka má dálniční známku a k dispozici je rovněž GPS navigace.

Jsme nejlevnější půjčovna dodávek Uherské Hradiště

Je pro nás důležité, aby každý zákazník by spokojený. S tím souvisí nejen kvalita našich nabízených služeb, ale také cena za pronájem dodávek. Cena za zapůjčenou dodávku je vždy uvedena na našich internetových stránkách. Cena za pronájem dodávky startuje na částce 450 korun bez DPH. Všechny ceny jsou transparentní, proto si u nás můžete předem jednoduše spočítat, kolik za pronájem dodávky utratíte.