Půjčovna dodávek Valašské Meziříčí nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek značky Ford Transit za nejvýhodnější ceny v okolí.

Půjčovna dodávek Valašské Meziříčí

Jste právě nyní ve Valašském Meziříčí a potřebujete půjčit dodávku na několik hodin nebo na delší dobu? Obraťte se na naší půjčovnu dodávek Otrokovice. Jsme jen několik kilometrů od vás a garantujeme vám pronájem dodávky za nejlepší ceny v okolí.

Půjčovna dodávek Valašské Meziříčí s vozy Ford Transit

Vlastníme vozový park, disponující hned několika typy dodávek Ford Transit, které se liší různými parametry. Jsme půjčovna dodávek Valašské Meziříčí a k dispozici máme stěhovací dodávky, lehké dodávky, přepravní dodávky apod. Všechny naše vozy můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Vyberte si dodávku podle svých potřeb. Všechny informace k jednotlivým dodávkám najdete na našich internetových stránkách.

U naší půjčovny dodávek Valašské Meziříčí navíc můžete využít službu pronájmu dodávky spolu s řidičem, kterému stačí říct adresu a o vše ostatní už se postará sám. Nejste si jistí s výběrem dodávky? Kontaktujte naše specialisty, kteří vám pomohou s výběrem.

Půjčovna dodávek Valašské Meziříčí nabízí služby zdarma

Půjčovna dodávek Valašské Meziříčí nabízí svým zákazníkům mnoho nadstandardních služeb v ceně pronájmu. Potřebujete přestěhovat těžký nebo rozměrný náklad? Pak vás jistě potěší, možnost zapůjčení stěhovacího rudlíku nebo transparentních popruhů. K dispozici je další manipulační technika, dle vašich aktuálních potřeb.

Pro dlouhé cesty každý řidič ocení dálniční známku v ceně půjčené dodávky, stejně tak jako možnost zapůjčení GPS navigace s aktuálními mapami celé Evropy. Na cestách vás jistí non-stop asistenční služba i nejvýhodnější havarijní pojištění. Pro nejnáročnější zákazníky připravíme havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí.

Proč využít služby naší půjčovny?

  • jsme nejvýhodnější půjčovna dodávek Valašské Meziříčí
  • nabízíme široký výběr dodávek Ford Transit
  • vozy disponují komfortním stupněm výbavy
  • u nás můžete zaparkovat vlastní vůz zdarma
  • na cestách vás jistí non-stop asistenční služba
  • máme výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí

Non-stop půjčovna dodávek Valašské Meziříčí

Rozhodli jste se využít služeb naší moderní půjčovny dodávek Valašské Meziříčí? Přijeďte si pro svou dodávku ještě dnes. K dispozici jsme vám každý den včetně víkendů a svátků.  Mimo pracovní dobu nás zastihnete na telefonu, který nikdy nevypínáme. S námi proto přestěhujete těžká břemena i v pozdních nočních hodinách nebo brzo ráno.

Jak si půjčit dodávku

Objednejte si svou dodávku právě nyní formou kontaktního formuláře, telefonicky nebo mailem. Pro podpis smlouvy vám postačí doložit řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci 5 000 korun, kterou při vrácení nepoškozené dodávky vracíme.