Jsme půjčovna dodávek Přerov se širokou nabídkou svých vlastních vozů typu Ford Transit. Nabízíme výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem za bezkonkurenční ceny.

Půjčovna dodávek Přerov

Chcete si půjčit dodávku a jste právě v Přerově nebo v jeho okolí? Obraťte se na naší půjčovnu dodávek Otrokovice. Sídlíme jen několik kilometrů od vás a nabízíme vám ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu kvalitní dodávky značky Ford Transit, které disponují komfortní výbavou a mnoha doplňky. Ať už potřebujete odvést svůj náklad po Přerově nebo potřebujete zajet půjčenou dodávkou kamkoli v republice, doporučujeme vám, navštívit naší půjčovnu dodávek Přerov. S našimi dodávkami můžete bez starostí i do zahraničí!

Půjčovna dodávek Přerov s vozy Ford Transit

Naše půjčovna dodávek Přerov nabízí k pronájmu hned několik typů dodávek značky Ford Transit tak, aby uspokojila přání i těch nejnáročnějších zákazníků. K dispozici jsou vám vozy Ford Transit, které se liší velikostí nákladního prostoru, počtem míst k sezení nebo nosností.

Veškeré potřebné informace o jednotlivých dodávkách najdete na našich internetových stránkách, včetně ceny za pronájem dodávky. Pokud si nevíte rady s výběrem v hodné dodávky pro vaše potřeby, neváhejte se obrátit na náš odborný personál, který vám pomůže vybrat nejlepší dodávku pro vaše účely! Všechny informace navíc najdete na našich internetových stránkách a to včetně cen, proto si můžete předem jednoduše spočítat cenu za půjčenou dodávku.

Proč využít naše služby půjčovny dodávek Přerov

  • nabízíme půjčení dodávek v Přerově za nejnižší ceny
  • dodávky půjčujeme na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu
  • ke každé dodávce půjčujeme manipulační techniku
  • pronajímáme dodávky spolu s řidičem
  • naše dodávky jsou vybaveny dálniční známkou a GPS navigací

Půjčovna dodávek Přerov nabízí bezpečné jištění na cestách

Chystáte se s naší dodávkou z půjčovny dodávek Přerov na delší cestu? Pak vás jistě potěší, že všechny dodávky jsou důkladně kontrolovány a pravidelně servisovány. V případě poruchy vás na cestě jistí non-stop asistenční služba. Užijte si cestu bez zbytečných starostí. Naše Transity mají sjednané výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí, pro náročné zákazníky jsme schopni zajistit i nulovou spoluúčast. Komfortní jízdu zaručí vysoký stupeň výbavy jednotlivých dodávek a navigace s nejnovějšími mapami celé Evropy. Pokud si netroufáte na řízení velkého vozu, můžeme vám půjčit dodávku i s řidičem. Tomu stačí zodpovědět místo učení a o vše ostatní se postará sám.

Nejlevnější půjčovna dodávek Přerov

Potřebujete si pronajmout vůz na několik dní v měsíci? U nás platíte z délku pronájmu dodávky, nikoli za ujeté kilometry. Každá dodávka disponuje velkou amortizací kilometrů v ceně! Limit je dostatečně velký, pokud by však amortizace přece jen nevyšla, jednoduše si dopočítáte cenu za každý ujetý kilometr podle platného ceníku, zveřejněného na našich internetových stránkách. Ceny jsou transparentní, u nás nikdy nezaplatíte ani korunu navíc.

Objednejte si dodávku ještě dnes

Půjčovna dodávek Přerov garantuje rychlé a jednoduché půjčení dodávky bez zbytečného papírování. Pro pronájem užitkového vozu potřebujeme doložit občanský průkaz a vratnou zálohu 5000 korun. Dále se nezapomeňte prokázat planým řidičským průkazem.

Objednat si můžete dodávku osobně na naší pobočce, kde jsme vám k dispozici každý den včetně víkendů a svátků. Dále si můžete objednat dodávku mailem nebo kontaktním formulářem či telefonicky.