Nacházíte se ve městě Hulín a potřebujete půjčit dodávku pro přepravu rozměrného nákladu? Objednejte si dodávku u nás, na krátkodobý či dlouhodobý pronájem!

Půjčovna dodávek

Nacházíte se právě nyní v centru Hulína a potřebujete najít spolehlivou a levnou půjčovnu dodávek? Obraťte se na naší půjčovnu dodávek . Nabízíme široký výběr dodávek různých typů značky Ford Transit za nejlevnější ceny v kraji.

Naše půjčovna dodávek se nachází v Otrokovicích, jen několik kilometrů od Hulína. Patříme mezi půjčovny dodávek, které dbají na přání svých zákazníků, proto nabízíme mnoho nadstandardních služeb v ceně pronájmu dodávky a to vždy za nejvýhodnějších podmínek.

U nás najdete ty nejnižší ceny za krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Nebojíme se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků. Všechny ceny jsou uvedeny na našich internetových stránkách, proto vás nikdy nepřekvapí žádné poplatky navíc.

Půjčovna dodávek Hulín s řidičem

Potřebujete přestěhovat byt, převést rozměrný náklad, vyklidit půdu nebo odvést zboží zákazníkovi, ale netroufnete si na řízení velké vozu? Využijte služby půjčení dodávky spolu s řidičem. Naše půjčovna dodávek Hulín vám přistaví dodávku s řidičem, který vás odveze na místo určení. Dle domluvy pak odveze dodávku zpět k nám na pobočku. Vše záleží na vašich aktuálních potřebách.

Půjčovna dodávek zajišťuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Potřebujete půjčit dodávku na pár hodin, nebo jste začínající podnikatel a využijete naše služby na delší čas? Nemusíte hned kupovat dodávku a vystavit se finanční zátěži. Využijte služeb půjčovny dodávky Hulín na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu. Pro vaše konkrétní požadavky vám připravíme pronájem šitý na míru, nebo vymyslíme výhodný operativní leasing.

Půjčovna dodávek a její výhody

 • půjčujeme moderní dodávky
 • dodávky jsou pravidelně servisovány
 • vozy obouváme do kvalitních pneumatik
 • dodávky půjčujeme na několik hodin i na dlouhodobý pronájem
 • zajišťujeme nejvýhodnější operativní leasing
 • dodávky jsou jištěny nonstop asistenční službou a havarijním pojištěním
 • všechny dodávky nabízejí komfortní výbavu
 • na řízení našich dodávek vám stačí řidičské oprávnění skupiny B

Jak se půjčují dodávky?

V naší půjčovně dodávek Hulín pronajímáme dodávky osobám starším osmnácti let. Vozy půjčujeme bez zbytečného papírování. K podepsání smlouvy potřebujeme pouze doložit občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B. Dále budete potřebovat vratnou zálohu 5 000 korun, kterou při vrácení nepoškozené dodávky vracíme.

Nabízíme nadstandardní služby v ceně pronájmu dodávky

Jsme profesionální půjčovna dodávek Hulín a záleží nám na spokojenosti našich zákazníků. Pravidelně obměňujeme nabízené služby tak, abychom uspokojili aktuální přání i těch nejnáročnějších klientů. Ke každému pronájmu nabízíme balíček nadstandardních služeb zdarma. Každý vůz disponuje dálniční známkou, vybavíme vás GPS navigací, stěhovacím rudlíkem i transparentními popruhy. Dodávka je na cestách hlídána non-stop asistenční službou a jistí vás nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Těm nejnáročnějším jsme schopni zajistit nulovou spoluúčast.

Proč využít naše služby

 • jsme nejvýhodnější půjčovna dodávek Hulín
 • nabízíme široký výběr dodávek
 • máme mnoho nadstandardních služeb k půjčení dodávky zdarma

Objednejte si pronájem dodávky právě nyní

Půjčovna dodávek Hulín je tu pro vás každý den v čase od 0:00 do 0:00 a to i o víkendech a svátcích. V případě nutnosti nočního zapůjčení dodávky jsme tu pro vás na telefonním čísle, které funguje 24 hodin denně.