Jaké doklady potřebuji k půjčení dodávky?

Pokud si k nám jdete půjčit dodávku, vezměte si s sebou potřebné dokumenty. Půjčujete-li si dodávku jako fyzická osoba (soukromě nebo jako podnikatel), bude Vám stačit občanský a řidičský průkaz. Pokud se jedná o půjčení dodávky pro obchodní společnost, je třeba aby se dostavil buď jednatel této společnosti nebo aby byl půjčující vybaven platnou a notářsky ověřenou plnou mocí.


Proč je omezený limit ujetých km, když jsou u ostatních půjčoven km bez omezení?

Máte pravdu, u našich dodávek je počet ujetých km limitován. Nicméně počet kilometrů je nastaven na hodnotu, která je dostatečně vysoká, aby drtivý počet našich klientů nijak neomezovala. Navíc jsme Vám díky nastavení limitu ujetých km schopni půjčit dodávku za cenu, která na našem trhu patří mezi nejnižší.


Jaké řidičské oprávnění potřebuji?

U všech našich dodávek je dostačující řidičské oprávnění skupiny B. Pro naše dodávky Vám tedy stačí stejný řidičský průkaz jako pro řízení osobního automobilu.


Jaké poplatky budu hradit při půjčení dodávky?

Při půjčení dodávky je třeba uhradit vratnou kauci ve výši 5.000,- Kč a také částku odpovídající době, na kterou je dodávka zapůjčena.


Mohu u Vás po dobu zapůjčení dodávky zaparkovat svoje auto?

Přijedete-li k nám vyzvednout dodávku vlastním automobilem, můžete ho u nás bezplatně zaparkovat na celou dobu zápůjčky dodávky. Naše parkoviště je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.


Mohu za půjčení dodávky zaplatit kartou?

Platební karty bohužel nepřijímáme. Umožňujeme ale platbu převodem na bankovní účet před zapůjčením dodávky. Samozřejmě Vám vždy vystavíme fakturu.