Naše nejvýhodnější půjčovna dodávek Kroměříž nabízí svým zákazníkům kvalitní, prověřené a moderní dodávky ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu za nejnižší ceny.

Půjčovna dodávek Kroměříž

Nacházíte se právě nyní v Kroměříži nebo v její blízkosti a potřebujete rychle půjčit dodávku na několik hodin? Nebo potřebujete půjčit dodávku na delší čas? Zavolejte k nám do půjčovny dodávek. Jsme profesionální půjčovna dodávek s nejvýhodnějšími cenami a s nadstandardními službami. Sídlíme v Otrokovicích, jen několik kilometrů od Kroměříže a jsme nejvýhodnější půjčovna dodávek a užitkových vozů v okolí. Svým zákazníkům nabízíme spolehlivé vozy značky Ford Transit, které jsou pravidelně servisované, profesionálně čištěné, obuté do kvalitních pneumatik a vybavené komfortní výbavou.

Půjčovna dodávek Kroměříž má otevřeno nonstop

V naší půjčovně dodávek Kroměříž se na vás těšíme každý den a to i o víkendech a svátcích. Pro půjčení užitkového vozu jsme tu pro vás na telefonu, který nikdy nevypínáme. Na nás se můžete obrátit i v pozdních nočních hodinách nebo naopak brzo ráno. Jsme půjčovna dodávek Kroměříž, která je k zastižení nonstop.

Půjčovna dodávek Kroměříž nabízí parkování vozu zdarma

Chcete na naší pobočku přijet vlastním vozem, ale děláte si starosti s parkováním? U nás si můžete zaparkovat svůj vlastní vůz po dobu pronájmu dodávky zdarma, a to v našem hlídaném areálu.

Co potřebujete k zapůjčení dodávky

S vyřízením pronájmu dodávky neděláme žádné zdlouhavé procesy. Jednoduše nám stačí doložit řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu 5 000 korun, kterou při vrácení nepoškozené dodávky vracíme. Veškeré formality vyřídíme do několika minut.

Co nabízí půjčovna dodávek Kroměříž

Naše profesionální půjčovna dodávek Kroměříž se zaměřuje nejen na pronájem dodávek za nejvýhodnější ceny, ale také na nadstandardní služby v ceně pronájmu. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pravidelně upravujeme naše služby tak, aby cesta s našimi vozy byla co nejpříjemnější pro všechny zákazníky. Ke každé dodávce je k dispozici dálniční známka v ceně, stejně tak jako možnost zapůjčení GPS navigace. Pro jednodušší manipulaci s přepravovaným materiálem vám nabízíme možnost půjčení stěhovacího rudlíku a transparentních popruhů.

Jsme nejlevnější půjčovna dodávek Kroměříž

Půjčovna dodávek Kroměříž je nejvýhodnější půjčovnou v okolí. Každá dodávka má na našich internetových stránkách uvedené informace nejen o typu vozu, ale také cenu za půjčení. U nás neplatíte za ujeté kilometry, ale za dobu půjčení dodávky. Nestačí vám amortizace xxx kilometrů v ceně pronájmu dodávky na den? Ujetý počet kilometrů nad rámec dopočítáme dle platného ceníku na našich stránkách, proto se vám nemůže stát nepříjemnost v podobě požadování vyšší ceny, než jste původně očekávali.

Jak si půjčit dodávku

Objednejte si svou dodávku ještě dnes a to formou kontaktního formuláře, telefonicky nebo mailem. Chystáte se využít služeb půjčovny dodávek v Kroměříži? Pak si s sebou přineste řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci 5 000 korun, kterou při vrácení nepoškozené dodávky vracíme.

Půjčovna dodávek Kroměříž

Každý z nás potřebuje občas převést rozměrný náklad. Je jedno, jestli se stěhujete, potřebujete přepravit novou sedačku z obchodního centra nebo odvést nepotřebné věci po vyklízení. K těmto účelům nemusíte nutně kupovat vozík nebo dodávku. Využijte služby pronájmu dodávky Kroměříž. Naše půjčovna působí v Otrokovicích, nedaleko města Kroměříž. Díky nadstandardním službám a skvělým cenám za pronájem patříme k nejvýhodnějším půjčovnám v okolí.