Půjčování dodávek pro různé příležitosti je dnes už běžná věc. Pro jakou příležitost si však dodávky můžete půjčit? Rozhodně nejde jen o službu, kterou využívají podnikatelé nebo lidé, kteří se stěhují. Pojďme se tedy podívat na situace, kdy si lidé nejčastěji vozy půjčují. Možná budete v podobné situaci nebo si dodávku budete potřebovat půjčit z jiného důvodu. V každém případě jsme tady, na krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

 

Stěhování

Je to asi nejčastější důvod krátkodobého pronájmu dodávek. Většina lidí totiž nemá k dispozici dostatečně velké vozy s dostatečným úložným prostorem. Ano, samozřejmě je možné si najmout rovnou stěhovací firmu. Pokud však chcete ušetřit a věci si odstěhovat svépomocí, stačí si půjčit vůz. Nebude to pochopitelně zcela zadarmo, ale také vás to rozhodně nezruinuje. A díky dobře zvolené velikosti dodávky odstěhujete vše najednou. Ke stěhování vám navíc můžeme zapůjčit stěhovací vozík, rudlík nebo transportní kurty. Stačí se jen zmínit.

Půjčovna dodávek Otrokovice

Dovolená

Někteří lidé chtějí jet na dovolenou a spát ve vozidle. Nebo se chystají do pronajatého apartmánu, kam si chtějí odvézt kus své domácnosti nebo velké sportovní vybavení. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, klidně se na nás obraťte. I na vaše cesty na dovolenou vám rádi dodávku půjčíme. Stejně tak si můžete půjčit naše dodávky v případě, že potřebujete odstěhovat nábytek na svoji chalupu nebo si tam dovést třeba materiál na rekonstrukci.

Náhradní vůz

Podnikáte a vaše firemní dodávka se porouchala. Co teď? Práce přece nemůže stát. Stálo by to dvojnásobek peněz. Zaplatit za opravu a ještě přijít o kšefty. To si opravdu žádný podnikatel nepřeje. Vhodným řešením je tedy si na nezbytně nutnou dobu dodávku vypůjčit. Vaše domluvené zakázky můžete v klidu uskutečnit. Nepřijdete tak o zakázky ani o klienty, kteří se k vám pravděpodobně budou rádi vracet. Krize je zažehnaná.

 

Podnikání

Možná s podnikáním teprve začínáte a nemáte dostatek prostředků na to, abyste si koupili vlastní spolehlivou dodávku. Nebo si nejste jisti, jestli vaše podnikání půjde podle plánů. Nechcete riskovat, že investujete do drahého a spolehlivého vozu a nakonec budete muset všechno vzdát. A co takhle si nejprve dodávku vypůjčit? Zajistíte tak rozvoz materiálu, případně zboží a můžete si být jisti, že pokud se podnikání nezdaří, nebudete nijak škodni. Vzhledem k možnosti dlouhodobého pronájmu můžete své podnikání testovat třeba celý rok a až potom se rozhodnout pro koupi nového vozu. Nebo zkrátka tak dlouho, dokud nenašetříte.

 

Pro kapely

Velmi často jezdí dodávkami také nejrůznější kapely nebo další uskupení z kulturního života. A také umělcům se čas od času vůz porouchá. Pochopitelně i v takovém případě se na nás můžete obrátit a požádat nás o vhodný vůz na vaši cestu na koncert, festival nebo jiné vystoupení.

 

Máte další nápad?

Pravděpodobně existují i další důvody, proč si půjčit dodávku. Možná máte nějaký svůj. Obraťte se tedy na nás a pokud chcete, prozraďte nám, k jakému účelu bude naše dodávka sloužit právě vám. Třeba nám rozšíříte obzory.

Všechny vozy za příznivé ceny

Obáváte se toho, že by se vám pronájem vozu za delší dobu mohl prodražit? Nemějte obavy. Dodávky i ostatní užitkové vozy půjčujeme za příznivé ceny. Ty rozhodně nezatíží ani rodinný ani firemní rozpočet. Dost možná je právě toto důvod, proč se k nám neustále vracejí spokojení zákazníci z Otrokovic, Zlína a širokého okolí. Veškeré vozy jsou ve skvělém technickém stavu. Zaručujeme vám, že všechny dodávky jsou pravidelně kontrolované a také servisované. Perfektní technický stav je samozřejmostí.

 

Možná vás potěší, že se na nás můžete obrátit kterýkoliv den v týdnu. Objednávky přijímáme od pondělí do neděle. Půjčovna jako taková je otevřena od pondělí do pátku od 7 do 19 hodin. Není však problém se individuálně podle vašich potřeb dohodnout na libovolnou jinou dobu. A nutno dodat, že na veškeré vozy, které půjčujeme se vztahuje nonstop asistenční služba, která je zahrnuta v ceně základního půjčovného.