Na světě je spousta těch, co nemají rádi cestování veřejnou hromadnou dopravou. Na druhou stranu, ne každý z těch, co tento způsob dopravy nemají v lásce, mají čas na péči o vlastní automobil. Autopůjčovna OK Auta vám přináší řešení v podobě dlouhodobého pronájmu automobilu. Proč takový pronájem využít?

V ceně je péče o auto i pojištění

Spousta z nás potřebuje automobil jako sůl. Bohužel, spousta z nás také nemá čas na péči o vlastní auto. Řešením podle autopůjčovny OK Auto je služba v podobě dlouhodobého pronájmu. Vy se stanete tím, kdo bude s automobilem pravidelně jezdit, ale zaměstnanci autopůjčovny se budou starat o jeho případný servis apod.

půjčovna aut ok car

K automobilu se nepoutáte na spoustu let

Když si pořídíte vlastní automobil, již předem počítáte s tím, že jej budete mít nejméně několik let, než si posléze koupíte novější či jiný model. U dlouhodobého pronájmu je jen na vás, jaký automobil si chcete vypůjčit – a na jak dlouho. Omrzelo vás vozidlo, které jste od této půjčovny měli v pronájmu? Nevadí, využijte jiné.

Ceny jsou více než příjemné

Spousta autopůjčoven, a autopůjčovna OK Auto není výjimkou, ceny svého pronájmu za automobil snižuje s dobou zapůjčení. Čím déle budete mít automobil od této autopůjčovny zapůjčený, tím levnější a zajímavější ceny na vás budou čekat.

Nemusíte řešit dálniční známku

Všechna vozidla Autopůjčovny OK Auta mají zaplacenou dálniční známku platnou pro území celé České republiky. Takže je jen na vás, zda budete jezdit po českých městech a vesničkách, nebo zda si svoje cesty zkrátíte po dálnici.