Přemýšlíte, jakým vozem vyrazit na dovolenou, nebo chcete oslnit své obchodní partnery luxusním vozem? Objednejte si vůz v autopůjčovně Diviš za skvělé ceny.

Pronajměte si osobní i luxusní vozy od autopůjčovny Diviš

Pronajměte si osobní vůz nebo luxusní vůz od specializované autopůjčovny Diviš. Tato autopůjčovna se specializuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů za skvělé ceny! Autopůjčovna Diviš je největším poskytovatelem osobních vozů ve Strakonicích a Klatovech.

Autopůjčovna Diviš je prověřená autopůjčovna

Autopůjčovna Diviš je profesionální půjčovna osobních a luxusních vozů s dlouholetou tradicí. Vybrat si můžete ze široké nabídky osobních vozů Škoda, například z modelů Fabia, Octavia či Superb a luxusních vozů značky BMW, například z modelů 530d nebo X6. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a servisovány v autorizovaných servisech. Díky tomu nabízí autopůjčovna Diviš k pronájmu jedině spolehlivé, prověřené a reprezentativní vozy.

autopůjčovna diviš 2

Autopůjčovna Diviš nabízí nadstandardní služby v ceně

Autopůjčovna Diviš nabízí v ceně pronájmu také řadu nadstandardních služeb. Například zajišťuje pomoc v případě dopravní nehody, jako je odtah osobních vozů, vyřizuje nahlášení škody na pojišťovně a veškerou další dokumentaci pro pojišťovnu.

V případě nehody zajišťuje půjčení náhradního vozu, který je hrazen ze zákonného pojištění. Pokud vás někdo naboural, autopůjčovna Diviš vám bude spolehlivým partnerem.

Při pronájmu osobního vozu vás v této autopůjčovně jistí asistenční služba. Každý vůz disponuje vlastní dálniční známkou. Vozy jsou také vybaveny GPS lokátorem, proto se vám nikdy nestane, že pronajatý vůz ztratíte v malých uličkách cizích měst. Ke každému vozu rovněž půjčují GPS navigaci s aktualizovanými mapami celé Evropy. S pronajatými vozy od autopůjčovny Diviš bude i daleké cestování pohodlné a maximálně příjemné!

Proč si vybrat autopůjčovnu Diviš

  • na cestách vás jistí výhodné havarijní pojištění
  • po celou dobu jste chráněni nonstop asistenční službou
  • všechny vozy jsou pravidelně servisovány a kontrolovány
  • zajišťuje asistenci při dopravní nehodě a půjčují náhradní vozy
  • všechny vozy mají vlastní dálniční známku

Autopůjčovna Diviš dbá na spokojenost zákazníků

Díky mnohaleté praxi v oboru pronájmu osobních a luxusních vozů, si je autopůjčovna Diviš dobře vědoma, že je nutné, být svým klientům stále nablízku a nabízet nadstandardní služby, oproti konkurenci. Proto neustále upravují své služby tak, aby splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jedině spokojený zákazník je ochotný doporučit tuto autopůjčovnu dále. To se této autopůjčovně daří. Autopůjčovna Diviš je v Klatovech a Strakonicích nejoblíbenější a nejlevnější autopůjčovnou!

Objednejte si vůz od autopůjčovny Diviš

Cílem autopůjčovny Diviš je nabídnout svým zákazníkům reprezentativní a pohodlné vozy. Už si nemusíte dělat starosti, kde seženete reprezentativní model vozu na důležitou schůzku s obchodním partnerem nebo kdo vám půjčí spolehlivý a prostorný vůz pro rodinnou dovolenou. Objednejte si osobní vůz právě nyní prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo mailem. Ochotný personál vám pomůže vybrat ideální model vozu podle vašich potřeb!