Dalibor Hejtmánek, 27.10.2018Dodávku jsem nečekaně potřeboval v sobotu. A zjistil jsem, že si můžu půjčit přímo v Kroměříži. Dokonce ani nebyl problém s vrácením v neděli. Jsem mile překvapen.

Petra Černá, 16.10.2018Potřebovali jsme pouze odvézt nábytek v rámci Kroměříže a nechtěli jsme platit za celodenní půjčení dodávky. Firma pana Březíka naštěstí nabízí i půjčení dodávky i na pouhé tři hodiny, během kterých jsme vše zvládli naložit i vyložit i s časovou rezervou. Děkujeme!

Petr Koch, 22.9.2018Půjčovna mi byla doporučena, když se mi rozbila dodávka, kterou každodenně využívám k podnikání. Tímto chci panu Březíkovi poděkovat za rychlé zapůjčení spolehlivého vozu, bez kterého bych se ve své práci neobešel.

Markéta Novotná, 7.9.2018Děkujeme za půjčení perfektně čisté dodávky a vstřícné jednání. Navíc jsme jako pozornost dostali energetický nápoj :).

Václav Stehlík, 17.8.2018Dodávka má tažné zařízení, takže jsem za ni bez problémů připojil vozík s plachetnicí. Do auta se mi vejde celá rodina i vše potřebné pro strávení týdne na vodě. Budeme pravidelně využívat.

Martin Lukáš, 4.7.2018Vstřícné jednání, dodávka mi byla po předchozí dohodě zapůjčena v pozdních večerních hodinách. Doporučuji.

Andrej Melichar, 30.6.2018Půjčení dodávky využívám vždy, když ve firmě nestačí kapacita vlastních vozů. Vozy jsou vždy ve skvělém stavu a navíc nejsou polepeny reklamou. Naprostá spokojenost.

Svatopluk Růžička, 28.4.2018Děkuji za zapůjčení dodávky a zejména za ochotu při prodloužení termínu vrácení vozidla. Doporučuji všem, kteří ocení kvalitní služby s osobním přístupem.

Ludmila Svobodová, 11.2.2018Se zapůjčenou dodávkou jsme se pohodlně a bez obtíží přestěhovali. Dokonce nám byl zapůjčen i stěhovací vozík a dostatečné množství krabic. Doporučujeme a opět využijeme.

Oldřich Hamerník, 20.11.2017Dodávky od firmy pana Březíka využíváme pravidelně a vždy jsme naprosto spokojeni. Jelikož naše firma přijímá kryptoměny, oceňujeme možnost plateb v kryptoměnách za půjčení dodávky.

Vladimír Filipi, 31.7.2017Dodávka jsme využili při několikadenním výletu s příbuznými z ciziny. Velice oceňuji naprostou čistotu, vysoký komfort a skvělý technický stav. Navíc je cena velice vstřícná. Doporučili jsme známým.