Plánujete cestu na dovolenou? Nebo se chystáte na výlet po našich českých městech? Anebo jen potřebujete využít automobil v případě, že váš vlastní nemáte k dispozici? Ať už je důvod pro vaši jízdu automobilem jakýkoliv, Autopůjčovna Most je zde pro vás.

Dovolená, výlet, ale i podnikání

Důvodů, proč si půjčit automobil od autopůjčovny může být mnoho. Někdo využije služeb půjčovny aut v případě cesty na dovolenou, jiný zase při svém podnikání. Ať už jste se rozhodli vyrazit kamkoliv, rádi bychom vám doporučili služby půjčovny aut Most.

Automobil si vyzvednete na některé z poboček

Tato autopůjčovna nabízí automobily k pronájmu hned na několika pobočkách. Automobil si můžete vypůjčit přímo v Mostu, dále pak v Litvínově, Chomutově, Teplicích, Kadani, Jirkově, Žatci, Lounech, Bílině, Klášterci nad Ohří, Podbořanech či Litoměřicích. Automobil vám bude po objednání přistaven tam, kde si určíte při tvoření objednávky. Je jen na vás, zda budete chtít vyjet od svého domova, jestliže bydlíte v některém z výše uvedených měst, nebo zda budete chtít vyjet z některé části města. S personálem této autopůjčovny lze domluvit mnohé.

autopůjčovna Most

Půjčovna má široký vozový park

Velkou výhodou této autopůjčovny je široký a pestrý vozový park. Najdete zde jak obyčejnější automobily, tak i luxusnější kousky, se kterými můžete udělat dojem. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována, proto se autopůjčovna Most může zaručit za jejich stoprocentní technický stav – o vzhledu automobilů nemluvě. Všechna vozidla mají sjednané havarijní i povinné pojištění, žádné z nich pak nemá nevzhledný polep, se kterým se lze setkat u spousty půjčoven. Autopůjčovna Most nabízí skvělý kompromis mezi cenou a kvalitou služeb.

Podmínky pro zapůjčení vozidla jsou prosté

Co se týče podmínek pro zapůjčení vozidla od této autopůjčovny, řidič musí mít alespoň 21 let a vlastnit řidičský průkaz po dobu dvou let. Při pronájmu se skládá vratná kauce, automobil se vrací se stejným množstvím PHM jako při převzetí vozidla. Jednoduše dočerpáte pouze to, co sami projedete. V případě, že chcete cestovat i do zahraničí, můžete se s půjčovnou domluvit. Pak nebude žádný problém.  Nájemné za vůz se platí při vyzvednutí vozidla. Jestliže jedete na dovolenou a bude se vám hodit střešní nosič, informujte o tom půjčovnu předem.

Půjčovna nezajišťuje pouze krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem vozů. Jestliže vůz potřebujete pro své podnikání, ale nemáte čas na péči o něj, můžete využít pronájmu na dobu neurčitou.