Hradec králové není pouze městem, kam se uchyluje spousta turistů, ale také místem, kde sídlí Autopůjčovna Hradec Králové. Jedná se o ryze místní autopůjčovnu, jejíž vozový park se skládá jak z osobních automobilů, tak i z dodávek.

Kvalitní půjčovna v Hradci

Autopůjčovna Hradec Králové je kvalitní česká a ryze hradecká autopůjčovna, která vám může nabídnout jak pronájem osobních automobilů, tak i pronájem dodávek – ty pak nabízí ve více velikostech, aby si zde každý našel to své. Osobní automobily od této půjčovny oceníte zejména v dobách, kdy nebudete mít k dispozici svůj vlastní automobil, nebo když se chcete vypravit na delší cestu a vlastní vozidlo s ní nechcete zatěžovat. Autopůjčovna Hradec králové nabízí kvalitní a pravidelně kontrolovaná vozidla, která vás vždy bezpečně dopraví do cíle vaší cesty. Pronájem dodávek se vám pak může hodit například při situaci, kdy vás čeká stěhování nebo při převozu materiálu či při svém podnikání.

AUTOPŮJČOVNA HRADEC KRÁLOVÉ

Jak je to s cenou za pronájem?

Autopůjčovna Hradec Králové vám ráda nabídne pronájem osobních automobilů již od 199 Kč za den, při volbě možnosti dlouhodobého pronájmu jsou ceny individuální. Pronájem dodávek velikosti Medium začíná na ceně 590 Kč při pronájmu na více než 5 dní, při pronájmu mezi jedním až pěti dny se jedná o 990 Kč. Pokud jste se rozhodli, že byste raději využili pronájmu velké dodávky, pronájem na dobu víc než 5 dní začíná na 690 Kč, v případě pronájmu mezi jedním až pěti dny to bude 1400 Kč za den. Pronajmout si můžete i velké automobily od 7 míst, kdy je cena na více než 5 dní od 690 Kč, v případě pronájmu mezi 1-5 dny se jedná o 1390 Kč na den.