Plánujete na víkend výlet s celou partou nebo rodinný výlet s přespáním v autě či pod stanem? Pokud to máte blízko do Ostravy, zřejmě by vám mohla přijít vhod speciální nabídka na víkendový pronájem dodávky, respektive mikrobusu.

Půjčovna dodávek Ostrava AZK – RENT CAR se specializuje na mikrobusy schopné přepravit až devět osob. Nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem a chlubí se nejlepšími cenami v regionu. Nestandardní je také denní nájezd 300 km v ceně pronájmu. Nejvíce ovšem ušetříte, když si mikrobus pronajmete na víkend.

Dodávka na víkend s nájezdem 700 km

Ačkoliv půjčovna dodávek Ostrava funguje nonstop, její zaměstnanci si přes víkend rádi odpočinou. Ideálně tak, že pronajmou všechna auta a pak budou mít dva dny volno. Právě proto přišli s nápadem výhodného víkendu.

Víkend si trochu prodloužili, počítají s vypůjčením od pátku do pondělí. Na tyto čtyři dny si můžete dodávky půjčit za zvýhodněnou cenu, dva nejlevnější typy vyjdou na 2200 korun. V ceně je nájezd 700 km, pokud byste mířili někam dál, doplácíte 2 Kč za každý kilometr. 700 km je ale docela benevolentní hranice, umožní vám vyjet si na víkend třeba na hory.

azk půjčovna dodávek

Jaké jsou podmínky vypůjčení?

Dodávku je potřeba vrátit nejpozději v pondělí do 9 hodin a výhodná cena platí pouze tehdy, když si auto vyzvednete i vrátíte přímo na provozovně. Jinak totiž půjčovna dodávek Ostrava zajišťuje přistavení vozidla na místo, kam si přejete. Pro pronájem budete potřebovat dva doklady totožnosti (například OP a ŘP), hotovost na zapůjčení vozu a kauci, ta pro víkendový pronájem činí 5000 korun. Nutností je věk minimálně 21 let a aspoň 2 roky zkušeností s řízením skupiny B. Pokud tyto podmínky splňujete, půjčovna dodávek Ostrava má pro vás dveře otevřené. Nezbývá než naplánovat váš víkendový výlet!