Plánujete na víkend výlet s celou partou nebo rodinný výlet s přespáním v autě či pod stanem? Pokud to máte blízko do Ostravy, zřejmě by vám mohla přijít vhod speciální nabídka na víkendový pronájem dodávky, respektive mikrobusu.

Půjčovna dodávek Ostrava AZK – RENT CAR se specializuje na mikrobusy schopné přepravit až devět osob. Nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem a chlubí se nejlepšími cenami v regionu. Nestandardní je také denní nájezd 300 km v ceně pronájmu. Nejvíce ovšem ušetříte, když si mikrobus pronajmete na víkend.

Dodávka na víkend s nájezdem 700 km

Ačkoliv půjčovna dodávek Ostrava funguje nonstop, její zaměstnanci si přes víkend rádi odpočinou. Ideálně tak, že pronajmou všechna auta a pak budou mít dva dny volno. Právě proto přišli s nápadem výhodného víkendu.

Víkend si trochu prodloužili, počítají s vypůjčením od pátku do pondělí. Na tyto čtyři dny si můžete dodávky půjčit za zvýhodněnou cenu, dva nejlevnější typy vyjdou na 2200 korun. V ceně je nájezd 700 km, pokud byste mířili někam dál, doplácíte 2 Kč za každý kilometr. 700 km je ale docela benevolentní hranice, umožní vám vyjet si na víkend třeba na hory.

azk půjčovna dodávek
azk půjčovna dodávek

Jaké jsou podmínky vypůjčení?

Dodávku je potřeba vrátit nejpozději v pondělí do 9 hodin a výhodná cena platí pouze tehdy, když si auto vyzvednete i vrátíte přímo na provozovně. Jinak totiž půjčovna dodávek Ostrava zajišťuje přistavení vozidla na místo, kam si přejete. Pro pronájem budete potřebovat dva doklady totožnosti (například OP a ŘP), hotovost na zapůjčení vozu a kauci, ta pro víkendový pronájem činí 5000 korun. Nutností je věk minimálně 21 let a aspoň 2 roky zkušeností s řízením skupiny B. Pokud tyto podmínky splňujete, půjčovna dodávek Ostrava má pro vás dveře otevřené. Nezbývá než naplánovat váš víkendový výlet!