Chcete si užít svoji letošní letní dovolenou, jak se patří, ale místo hotelu či penzionu byste přepsali raději v karavanu? Žádný problém. Karavany Hradec králové jsou zde pro vás se svými komfortními a spolehlivými karavany, ale také s příjemnými službami.

Půjčovna karavanů, která respektuje každého nekuřáka

V případě, že jste se rozhodli využít služeb této půjčovny karavanů, budete muset před Karavany Hradec Králové předložit dva průkazy totožnosti. Chybět vám samozřejmě nesmí řidičský průkaz skupiny B, v případě, že překročíte celkovou hmotnost soupravy 3,5 tuny, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny BE. Věk řidiče musí být minimálně 23 let, zkušenosti s řízením vozidel pak tři roky. V žádných automobilech, ale ani obytných přívěsech se nesmí kouřit. Proto, prosím, pravidla, která si Karavany Hradec Králové nastavili, respektujte. Pokud si chcete pronajmout karavan, musí mít vaše vozidlo odpovídající tažné zařízení. Kauce se platí nejpozději při převzetí přívěsu spolu s nájmem. Kauce se vám při vrácení karavanu vrátí.

Karavany jsou vybaveny vším potřebným

Pokud si jedete karavan vyzvednout, nebo jej naopak chcete vrátit, můžete tak učinit mezi osmou až sedmnáctou hodinu – v případě domluvy lze vrátit či vyzvednout i v jinou denní dobu. Karavan vám půjčovna karavanů předá čistý a s prázdnou WC nádrží a odpadní nádrží, místem předání je město Hradec Králové, po domluvě však může být karavan přistaven kdekoliv v České republice. Předání trvá něco mezi půl až tři čtvrtě hodinou. Všechny karavany, které Karavany Hradec Králové nabízejí, jsou vybaveny ke kempování. Najdete v nich jak nádobí, tak i stoleček se židličkami.