Vzhledem k současné době stále ještě v některých regionech platí zpřísněná hygienická a bezpečnostní opatření týkající se koronaviru. Jak koronavirová krize ovlivnila půjčovny a prodejny obytných vozů a jak se auta půjčují?

Půjčovna obytných vozů Plzeň desinfikuje všechna obytná auta ozonem

Čištění ozonem je vhodné právě pro používání v průmyslu, zejména pak v prostorách jako jsou automobily, vlaky, autobusy a podobně. Ozon má vynikající desinfekční účinky a spolehlivě ničí viry, bakterie a škodlivé patogeny. V půjčovně obytných vozů Plzeň začali aplikovat kromě čištění ionizací právě zmíněnou techniku čištění obytných vozů ozonem.

Rezervujte si svůj obytný vůz online

Každá správná půjčovna umožňuje rezervaci vozů bez nutnosti osobního styku. Jednoduše si svůj vůz prohlédněte na internetu, ověřte dostupnost ve vámi požadovaném termínu a rezervaci potvrďte. Obytňáky Plzeň umožňují rezervaci buďto na webových stránkách obytnakyplzen.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 312 242. Na sezónu 2020 jsou pro vás připraveny zcela nové vozy s cenou pronájmu již od 2.400 Kč/den bez dalších poplatků.

Plaťte bezhotovostně převodem na účet

Ať už se jedná o vratnou kauci, zálohu nebo doplatek za půjčení, případně koupi obytného vozu, vyvarujte se osobnímu styku. Obytné vozy Plzeň umožňují stažení nájemní smlouvy online. Smlouvu stačí vyplnit, podepsat, naskenovat a odeslat emailem. Stejně tak uvažujte i o platbě a posílejte částku raději převodem z vašeho účtu.