V dnešní době je již standardem mít k dispozici vlastní automobil, nejen v mnoha profesích, ale i v soukromém životě. Pokud přemýšlíte o pořízení automobilu, ale v současnosti si nemůžete dovolit financovat nový vůz z vlastních zdrojů, jsou k dispozici i jiné alternativy zabývající se dlouhodobým pronájem automobilů. 

Mezi dlouhodobé pronájmy služby můžete využití několik alternativ: finanční leasing, operativní leasing a nebo dlouhodobý pronájem.

Využitím finančního leasingu vám leasingová společnost propůjčí vozidlo, který následně splácíte po předem domluvenou dobu a teprve po splacení celé částky se vozidlo přepíše do vlastnictví zákazníka. Po celou dobu pronájmu patří vozidlo leasingu leasingové společnosti, některé vlastnická rizika jsou ale přenesena na nájemce. Pokud nebudete schopni automobil splácet, společnosti mají vysoké penále za vypovězení smlouvy. Obdobně pokud by leasingová společnost zbankrotovala, musí nájemce vrátit předmět leasingu a jednat o vyrovnání.

Rozdíl operativního leasing oproti finančního je, že po vypršení splátek dle smlouvy se vozidlo vrací leasingové společnosti a zákazníkovi je nabídnut další vůz nebo i novější model. Výhodou je, že zákazník nemusí platit počáteční akontaci na vůz na rozdíl od finačního leasingu.

Další možností jak získat vlastní vozidlo je dlouhodobý pronájem u specializované autopůjčovny, která se na tyto služby specializuje.

Autopůjčovna Praha Milan nabízí dlouhodobé pronájmy jako variantu pro lidi kteří nechtějí řešit vlastnictví automobilu, to se pomalu stává nemoderní záležitostí. Koupě nového vozu není příliš výhodná. První dva roky, po zakoupení, hodnota nového auta rapidně klesá. I díky této skutečnosti lidé volí auta ojetá kde průměrné stáří automobilu je přes 15 let. Taková auta jsou často ve velmi špatném technickém stavu.

Hledáte-li dlouhodobý pronájem využijte nabídky Autopůjčovny Praha, která nabízí auta pravidelně servisovaná a průměrné stáří vozového parku je 5 let. Za automobil nemusíte utratit velkou sumu a stále jezdíte novým či zánovním autem. Máte rovněž automobil bez starostí, o vše se stará autopůjčovna praha

Vozidlo má zákonné (povinné) a havarijní pojištění v tuzemsku i v Evropě (neplatíte nic navíc). Autopůjčovna Praha se stará také o údržbu a servis. Dlouhodobý pronájem vás neváže k smlouvě jak tomu může být u operativního leasingu, pokud auto nechcete můžete si jej půjčit například jen na měsíc. Auto vám bude v Praze a okolí (včetně letiště Václava Havla) přistaveno zcela zdarma, autopůjčovna praha si auto i na smluveném místě vyzvedne.

Autopůjčovna Praha funguju s tradicí již přes 22 let a dlouhodobým pronájmem aut se zabývá od začátku, dokážeme proto nabídnout zajímavé služby, které naši klienti velmi rádi využívají a opakovaně se vrací. Ozvěte se autopůjčovně praha ještě dnes a začnete jezdit vlastním vozem ještě dnes.