Sháníte autopůjčovnu, která vám vůz půjčí na několik hodin nebo na delší čas? Obraťte se na autopůjčovnu Budín. Půjčují osobní vozy, včetně střešního boxu a navigace!

Zajímavé ceny 

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu, která by vám půjčila osobní vůz na neomezeně dlouhou dobu, nebo pouze na několik hodin? Pak vám doporučujeme, obrátit se na námi prověřenou levnou autopůjčovnu Budín. Pro své zákazníky působí v Mladé Boleslavi, Liberci, Jičíně a Železném Brodě.

U této autopůjčovny si vyberete ze široké nabídky osobních vozů a dalšího vybavení pro pohodlné cestování i na dlouhých trasách. Jejich vozový park je tvořený osobními vozy značky Škoda. Svůj vůz si můžete vybrat podle nejrůznějších aspektů, jako je objem motoru, automatická nebo manuální převodovka, stupeň výbavy, druh paliva nebo náhon na přední nápravu či vozy s pohonem všech čtyř kol.

Autopůjčovna Budín nabízí také možnost bezplatného přistavení vozu v Mladé Boleslavi, Liberci, Jičíně nebo Železné Brodě. Po domluvě odvezou vůz i do blízkého okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoli po České republice.

autopůjčovna Budín
autopůjčovna Budín

Spolehlivá autopůjčovna Budín

Autopůjčovna působí na trhu již mnoho let. Díky mnohaletým zkušenostem, nabízí svým zákazníkům nadstandardní služby v ceně pronájmu vozu. K pronájmu vozu nabízí také doplňky, jako je střešní nosič, střešní box pro osm párů lyží nebo GPS navigaci.

Autopůjčovna Budín je svými zákazníky považována za nejlevnější a nejspolehlivější autopůjčovnu v kraji. Toho si zde velmi váží a tak neustále upravují služby tak, aby nabízeli svým zákazníkům další nadstandardní služby, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky. V autopůjčovně Budín garantují nejvyšší úroveň poskytovaných služeb za ty nejlepší ceny.

Moderní autopůjčovna 

Hledáte praktický a spolehlivý vůz na rodinnou dovolenou, chcete využít půjčení vozu pro cestu do hor nebo hledáte reprezentativní limuzínu na schůzku s klientem? Autopůjčovna Budín disponuje vlastním vozovým parkem. Všechny jejich vozy jsou vybaveny dálniční známkou pro české dálnice. Vozy pravidelně servisují a nechávají profesionálně čistit. Proto svým zákazníkům půjčují vždy dokonale čisté, reprezentativní a spolehlivé vozy. Každý vůz je navíc na cestách jištěn nonstop asistenční službou, výhodným havarijním pojištěním a všechny vozy jsou obuty do kvalitních sezónních pneumatik.  Cílem této autopůjčovny, je splnit přání všech, i těch nejnáročnějších zákazníků.

Proč si půjčit vůz v autopůjčovně Budín?

  • nabízí prověřené a pravidelně servisované vozy Škoda
  • v případě poruchy garantují okamžité přistavení náhradního vozidla
  • na cestách vás jistí kvalitní havarijní pojištění
  • všechna vozidla mají dálniční známku
  • uvedené ceny za pronájem jsou konečné
  • půjčují osobní vozy, střešní boxy i GPS navigaci