Jednoduchá autopůjčovna

Osobní automobil nebo dodávku Vám jednoduše a kvalitně zajistíme a půjčíme my – Proindustry, s.r.o. a to jako jednu z námi nabízených činností – autopůjčovna nájemaut.cz

Rychlá autopůjčovna

Jsme tu pro Vás – služby autopůjčovny Proindustry zahrnují nejen pronájem vozů ale i všechny služby s tím spojené pro Vaše pohodlí. Půjčíte, jezdíte a o nic se nestaráte.
Díky důrazu, který klademe na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků, se nám daří již přes deset let budovat rozsáhlou síť stálých a spokojených zákazníků. Výborná pověst a spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.

Spolehlivá autopůjčovna

Mezi základní rysy naší autopůjčovny patří spolehlivost, důvěryhodnost, profesionalita, jednoduchost a bezpečnost. Držíme se hesla „S námi vše jednoduše a kvalitně“. Přesvědčte se, že naše autopůjčovna http://www.najemaut.cz od Proindustry, s.r.o., je partnerem, na kterého se můžete plně spolehnout.
Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý nájem vozidel. Naše autopůjčovna se přizpůsobí Vašim potřebám. Podle Vašich požadavků máte k dispozici pronájem osobního nebo dodávkového automobilu do 3,5 tuny.

Buďte elegantní ! Náhradní či potřebné auto si půjčte.

S námi vše jednoduše a kvalitně

Veškeré informace najdete na http://www.najemaut.cz