Autopůjčovna AUTO GAZDA v Českém Těšíně je kvalitní a spolehlivá autopůjčovna, která se specializuje jak na pronájem osobních automobilů, tak i na pronájem dodávek. A to vše formou krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Přemýšlíte nad tím, že byste služeb autopůjčovny AUTO GAZDA využili i vy? V tom případě bychom vám rádi představili služby této autopůjčovny.

Půjčovna osobních automobilů, ale i dodávek

Autopůjčovna AUTO GAZDA v Českém Těšíně nabízí nejen pronájem osobních automobilů, ale i pronájem dodávek. A to jak formou krátkodobého, tak i dlouhodobého pronájmu, kdy ceny za pronájem dodávky na hodinu začínají od příjemných 270 kč včetně DPH. Ceny za jeden den se pak pohybují od 999 korun s DPH. Automobil v autopůjčovně Český Těšín si zde můžete pronajmout jak pro osobní, tak i pro firemní účely.  Ceny za pronájem osobního automobilu se pohybují od 499 korun včetně DPH za den. V případě, že potřebujete automobil na delší dobu, vám autopůjčovna AUTO GAZDA v Českém Těšíně  stanoví individuální cenu.

Zapůjčí vám i nosiče kol či střešní boxy

Autopůjčovna AUTO GAZDA nabízí také pronájem nosičů na kola nebo pronájem střešních boxů pro případ, že byste na svoji vysněnou dovolenou převáželi více nákladu než obvykle. Díky nim nebude vaší letní dovolené propojené s cyklistikou už nic překážet.

Potřebujete přívěsný vozík?

Autopůjčovna AUTO GAZDA nabízí také pronájem přívěsných vozíků, které se mohou hodit v mnohých situacích. Přívěsný vozík si může půjčit nejen soukromá osoba, ale také firma. Pronajmout si můžete vozík jak s plachtou, tak i bez ni. Nosnost některých vozíků má pak až 3 tuny.

Naboural vás někdo?

Stali jste se účastníkem dopravní nehody, ale nejste tím, kdo ji zavinil? V tom případě můžete využít možnost náhradního vozidla do autopůjčovny auto-gazda, stejně jako opravy jako součást povinného ručení.

To vše najdete v autopůjčovně Auto-Gazda.cz v Českém Těšíně a jeho přilehlém okolí.